VPRAŠANJE:

Moj mucek je star slabe 3 mesece. Dobili smo ga par dni nazaj in opažam, da se mu levo oko bolj solzi iz desnega. Ko je utrujen z njim tudi več mežika. Sklepam, da ima vneto oko… Je potreben obisk pri veterinarju ali se samo pozdravi? Hvala za odgovor!

ODGOVOR:

Vnetje oči je zelo pogosto pri mladih mucih. Ker ima lahko tudi resne posledice v kolikor se ne zdravi ustrezno, vam vsekakor svetujem pregled pri veterinarju. Lp, Tadej Zemljič

Oznake: ,

STRES PRI MAČKI

VPRAŠANJE: Imamo 7 staro mucko, katera je ob prihodu novega mucka zacela urinirati po hiši. Še večji problem pa je, da je v urinu tudi kri. Kaj bi lahko naredili,…

GONITEV – PROSIM POMAGAJTE

VPRAŠANJE: na vas sem se obračam v upanju da bom dobila kakšen koristen nasvet... imam psičko mešanko,staro 11let. težave so se začele pojavljati dva-tri tedne nazaj..ko je dobila gonitveno krvavitev..sprva…