Psi Splošno Vsi odgovori Zadnja vprašanja

GNOJNO VNETJE MATERNICE IN BULICI PRI REBRIH?

VPRAŠANJE:

imamo shi tzujko staro 13 mesecev. Pred kartkim je iemla gnojno vnetje maternice nakar so jo sterilizirali. Sedaj pa sem opazila, da ima nad rebri neko bulico na obeh straneh. Ena je velika kot grah, druga je večja in premična. Na dotik je ne boli. Kaj bi to lahko bilo? Hvala in lp

ODGOVOR:

Spoštovana! Menim, da je najbolj smiselno, da se obrnete na kirurga, ki je opravil poseg. V upanju, da boste zadevi prišli do dna vas pozdravljam. Emir Mujagić dr.vet.med.

LEVKOZA

VPRAŠANJE: Imam muco staro nekje od 1-5let (najdenček je zato ne vemo) Pred mesecom ji je bila potrjena mačja levkoza. Ogromno sem že prebrala, da lahko čisto normalno živi z…