VPRAŠANJE:

Pozdravljeni, doma imam 9 let starega nemškega ovčarja in ima displazijo kolkov. Zanima me cena operacije in kako bi lahko tudi brez operacije dlje zivela z njim. Imam ga zelo rada, resnično si ne predstavljam živjenja brez njega. Problem pa je v tem, da moja družina nima veliko denarja in bi operacijo težko plačali. Najlepša hvala za vaš odgovor 🙂

ODGOVOR:

Pozdravljeni!
O vrsti terapije (kirurška ali konservativna) se odločamo na podlagi kliničnega stanja , ortopedskega in nevrološkega pregleda, odgovora na morebitne prejšnje terapije idr. Zato je za podajanje nasveta o eventuelni kirurški terapiji potrebno psa in izvide (RTG) pripeljati na pregled. Pri nas se lahko obrnete name, naročite se na recepciji klinike, tel. 012005180. Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake:

MUCA SE PRETIRANO LIŽE

VPRAŠANJE: Starši imajo muco, staro nekje 11 let, zadnje čase pa se neprestano liže po celem telesu in občasno tudi slini, pri tem početju ji dosti odpade dlake. Je sterilizirana…

BOLAN MAČEK

VPRAŠANJE: Vem, da preko maila težko kaj določite, vendar vseeno želim vprašati še za tako mnenje. Imamo mačaka, starega okoli 10 let, ki je v mladih letih prebolel kugo. Do…