VPRAŠANJE:

Mene pa nekaj zanima.Naš pes se zadnje čase samo čoha in grize kot,da ga nekaj srbi.Upam,da boste lahko odgovorili.Hvala. Lp

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Vzrokov srbeža je veliko, kar lahko svetujem brez pregleda, je aplikacija ampule proti bolham. Če se srbež ne umiri, svetujem pregled pri veterinarju dermatologu. Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: , ,

SHIH TZU ZOBKI

VPRAŠANJE: Lep pozdrav!Radi bi posvojili kužka pasme shih tzu in ko smo si ogledli leglo nas je malo presenetilo dva v leglu že imata zobke trije pa še ne ,stari…