VPRAŠANJE:

pozdravljeni…imam psičko ki bi se morala po mojih zapiskih začeti gonit…včeraj sem opazil tak sluzast prozoren izcedek…danes pa tak rjavkast…mogoče ena kapljica…zanima me če je to normalno pred gonitvijo.

ODGOVOR:

Spoštovani, na začetku gonitve je izcedek rdeč in nožnica zatečena. V primeru, da se poceja rjav izcedek in da ima neprijeten vonj prosim peljite psičko na pregled. Lp,Emir Mujagić dr.vet.med.

NESPUŠČENO MODO

VPAŠANJE: Pozdravljeni, imam psička pasme Mops - rodovniški. Čez nekaj dni bo star bo 9 mesecev. Težava je, ker se mu levo modo ni spustilo v mošnjo. Modo je v…