VPRAŠANJE:

Pozdravljeni, imamo 5 let starega bernardinca, pred dvema mesecema mu je začela iz curka teči kri iz nosa in smo ga peljali veterinarju, dobil je enih 15 injekcij in tablete za domov, ki jih je jemal kar nekaj časa, potem je bilo nekaj časa vredu sedaj pa se mu je spet ponovilo, kri iz nosa in sluz, in sedaj se mu je pa prestavilo na oko ima čisto zatečenega in kot da bi imel poškodovanega in seveda ga je prišla spet pogledat veterinarka, ampak ne vejo nič konkretnega, prosila bi za vaše mnenje! hvala lp

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Vzrokov za opisane znake je veliko. Svetoval bi opraviti internistični pregled psa ter najverjetneje CT glave. Če želite naše mnenje, se lahko naročite ali me osebno pokličete na kliniko, tel. 012005180. Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

MOŽEN RAK?

VPRAŠANJE: Pozdravljeni. Pri moji psički, pasme yorkshirski terier se je v okolici seska pojavila ”zelenkasta” bulica, ki se veča. Je tudi rahlo izobčena. Izgleda, da je tik pod kožo. Zanima…

SLAB ZADAH

VPRAŠANJE: Imam mucka, ki je star 3,5 let in zanima me, zakaj mu tako smrdi iz iz ust? Ali je to za njih normalno.  Ima zelo močan vonj, sicer pa…