Mački Vsi odgovori Zadnja vprašanja

KAKO VEŠ ALI SO MLADIČI PO KOTITVI ŽIVI ALI NE?

VPRAŠANJE:

Naša macka je bila breja že kar nekaj časa samo ne vemo točno kako dolgo. Vidi se, da je skotila, ker nima več trebuha, ampak ne vemo kje. Občutek imamo, da je bilo še malo prezgodaj za kotitev in nas skrbi, da mladički niso preživeli. Mačka nima več tako nabreklih seskov kot pred kotitvijo. A je to znak, da nima mladičkov?

ODGOVOR:

Spoštovana, možna sta dva vzroka…ali je mucica odstavila mladičke (niste povedali kdaj je skotila?) ali pa se je zgodilo nekaj hudega in mladički niso sesali kar posledično povzroči, da se mlečni kompleksi povrnejo v prvotno stanje. Za več informacij me lahko pokličete na kliniko.  Lp, Emir Mujagić, dr.vet.med.

Oznake: ,

TRESENJE PSA

VPRAŠANJE: Včeraj sem bila z psom pri frizerju,celotno strizenje je za njega zelo stresno. Danes pa se že celi čas trese in je nekoliko boječ,zato me zanima ali je to…

BOLEZEN PRI HRČKU

VPRAŠANJE: Doma imam leto in pol starega zlatega hrčka. Ker je imel vnete oči sem ga peljala k veterinarju, kjer sem dobila zdravilo Tobrex. Ugotovil je, da ima probleme z…