Mački Vsi odgovori Zadnja vprašanja

KAKO VEŠ ALI SO MLADIČI PO KOTITVI ŽIVI ALI NE?

VPRAŠANJE:

Naša macka je bila breja že kar nekaj časa samo ne vemo točno kako dolgo. Vidi se, da je skotila, ker nima več trebuha, ampak ne vemo kje. Občutek imamo, da je bilo še malo prezgodaj za kotitev in nas skrbi, da mladički niso preživeli. Mačka nima več tako nabreklih seskov kot pred kotitvijo. A je to znak, da nima mladičkov?

ODGOVOR:

Spoštovana, možna sta dva vzroka…ali je mucica odstavila mladičke (niste povedali kdaj je skotila?) ali pa se je zgodilo nekaj hudega in mladički niso sesali kar posledično povzroči, da se mlečni kompleksi povrnejo v prvotno stanje. Za več informacij me lahko pokličete na kliniko.  Lp, Emir Mujagić, dr.vet.med.

Oznake: ,

NARKOZA

VPRAŠANJE: sem lastnica 12 letnega maltežana in pred menoj je velika dilema. Zadnje čase se mu je na zobkih nabralo zelo veliko zobnega kamna, zato nam je veterinar v izogib…

IZPUŠČAJ PRI PSU

VPRAŠANJE: imam psičko pasme Veliki švicarski planšarski pes. Marca bo stara 5 let. Na spodnjem delu leve in desne sprednje tačke ima pordelo kožo z drobnimi rdečimi pikicami in na…