VPRAŠANJE:

Pozdravljeni. Pred nekaj dnevi sem že pisala, da moja muca hodi bolj na levo stran. Je že sprememba. Mislim, da je problem v repu. Ne zmore ga popolnoma dvigniti. Ko ga ima dol ga premika normalno, dvigne pa ga ne popolnoma do konca (ne manjka veliko do tega, da bi bil popolnoma dvignjen, pa vendar). Ne kaže nobenih bolečin, njeno prehranjevanje je popolnoma normalno.

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Na podlagi vašega opisa na žalost ne morem podati diagnoze- potrebno je opraviti nevrološki in ortopedski pregled in preveriti, kaj se dogaja z operiranim kolkom. Najbolje, da se obrnete na veterinarja, ki je mucka operiral. Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

TEŽAVA Z MUCO

VPRAŠANJE: Pozdravljeni!  Imam eno težavo z mojo muco. Prejšnji teden smo opazili da kiha in da ji teče z nosa gnoj.Prvo smo mislili da se je malo prehladila,potem pa je…