VPRAŠANJE:

Pozdravljeni. Imam 10 mesecev starega jack russell terrierja. Dobil sem ga pri 6 tednih. Od takrat, še nisem videl da bi mahal z repkom, vsaj tako. ne, kot to počnejo drugi psi. On nosi rep vedno pokoncno, samo vcasih ko je res srečen se vidi počasno mahanje levo desno. Drugo vedenje je normalno, samo ta rep mi ne gre v glavo. Hvala za odgovor v naprej!

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Da bi ugotovili, ali je z repom kaj narobe, je potrebno opraviti nevrološki pregled in po potrebi RTG slikanje . Pri nas se lahko naročite na recepciji klinike, tel. št. 012005180. lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: , ,

IZPUŠČAJI

VPRAŠANJE: Lep pozdrav! Imamo kužka, ki se mu po prsnem košu in pod pazduho naredijo rdeče ''lise'' suha koža, kjer so opraska do krvi, tam ima tudi že zelo redko…

ZOŽAN SAPNIK

VPRAŠANJE: Pri našem 4 leta starem Yorkiju so letos pojavile težave z dihanjem, najbolj izrazite so takrat ko je razburjen. Ko se je to prvič zgodilo so ga rtg slikali…