VPRAŠANJE:

Pozdravljeni. Imam 10 mesecev starega jack russell terrierja. Dobil sem ga pri 6 tednih. Od takrat, še nisem videl da bi mahal z repkom, vsaj tako. ne, kot to počnejo drugi psi. On nosi rep vedno pokoncno, samo vcasih ko je res srečen se vidi počasno mahanje levo desno. Drugo vedenje je normalno, samo ta rep mi ne gre v glavo. Hvala za odgovor v naprej!

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Da bi ugotovili, ali je z repom kaj narobe, je potrebno opraviti nevrološki pregled in po potrebi RTG slikanje . Pri nas se lahko naročite na recepciji klinike, tel. št. 012005180. lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: , ,

RUSKI HRČEK – KAP?

VPRAŠANJE: imamo rusko hrčico, ki je bila do včeraj normalna, danes pa je brez energije, v svoji hišici, skorajda brez odziva. S težavo se premika, imamo občutek, da vleče zadnje…

KLOPI

VPRAŠANJE: Pri 8-mesečnem maltežanu smo prepozno opazili klopa, tako da se je že prijel . Imel je 2 na glavi, hoteli smo ga odtrgati a sta pri obeh klopih ostale…