Psi Splošno Vsi odgovori Zadnja vprašanja

3 MESEČNA YORKICA KIHA IN KAŠLJA

VPRAŠANJE:

imamo samičko yorkshirskega terijerja staro tri mesece. Pri nas je komaj tri dni in že od prvega dne kiha in kašlja. Sicer izcedka in očk ali noska nima. Zanima me, če jo je potrebno peljati na pregled, ali je to zaradi spremembe okolja in traja nekaj časa da mine. Hvala za odgovor. Lep pozdrav, Valentina

ODGOVOR:

Spoštovana, v primeru, da je psička ješča, ji lahko poskusite dajati Medexov apisirup in jo razglistiti. Stanje se mora izboljšati v enem tednu, v nasprotnem svetujem obisk veterinarja! Lp, Emir Mujagić dr.vet.med.

Oznake: ,

AGRESIVNOST KUŽKA

VPRAŠANJE: Pozdravljeni! Imam 14 let starega kodra, ki je bil zelo prijazen in priden kužek. Zadnje pol leta opažam da je zelo agresiven in začel je urinirati in kakat v…