VPRAŠANJE:

Imamo psa pasme "švicarski bernski planšarski pes". Opazil sem, da ima pri trebuhu malo večjo izboklino, veliko približno 7cm. Na dotik je malo bolj trda. Ali lahko izključim morebitne resne težave?
In prosil bi še za dodatno "hitro" mnenje.

ODGOVOR:

Na podlagi vašega opisa na žalost ne moremo vedeti, ali je stvar resna ali ne. Zato svetujem, da psa pripeljete na pregled. Nemogoče je povedati za kakšno bulo gre, če jo veterinar ne vidi, pretipa in pregleda podrobneje.
Lep pozdrav,
Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: ,

PARITEV PSOV

VPRAŠANJE: Mene pa zanima glede paritve pri shar peijih. In sicer. Imamo psa shar peia in smo ga želeli parit z psičko shar peiko. Ko je prišla h nam sta…

DVA SAMČKA

VPRAŠANJE: LEP POZDRAV.DOMA IMAMO SKOPČEVKO-SAMČKA.STAR JE TU NEKJE LETO IN POL.ZDAJ PA RAZMIŠLJAMO DA BI KUPILI ŠE ENEGA SAMČKA.KAJ SVETUJETE GLEDE TEGA?SAMČKI SO BOLJ MIRNI IN SE PREJ NAVADIJO KOT…