VPRAŠANJE:

Imamo psa pasme "švicarski bernski planšarski pes". Opazil sem, da ima pri trebuhu malo večjo izboklino, veliko približno 7cm. Na dotik je malo bolj trda. Ali lahko izključim morebitne resne težave?
In prosil bi še za dodatno "hitro" mnenje.

ODGOVOR:

Na podlagi vašega opisa na žalost ne moremo vedeti, ali je stvar resna ali ne. Zato svetujem, da psa pripeljete na pregled. Nemogoče je povedati za kakšno bulo gre, če jo veterinar ne vidi, pretipa in pregleda podrobneje.
Lep pozdrav,
Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: ,

MAČEK TEČNARI ZA HRANO

VPRAŠANJE: 3 leta star mačkon je par mesecev začel prav tečno zahtevati hrano, vsakič ko pride noter (je zunanji-notranji maček). Prej je bil zadovoljen z eno posodico briketov in eno…