VPRAŠANJE:

Pozdravljeni! Pred dnevi smo prejeli izvid za našega Dobbya- starega 8 let- mešanček. Potrjen je hipofizni cushing. Veterinar nam je predstavil dva načina zdravljenja- operacija in kot drugo, zdravljenje s tabletami. Oboje je seveda zelo drago. Moje vprašanje se bo zdelo morda čudno, saj imamo našega psička neizmerno radi, pa vendar: ali je zdravljenje smiselno, saj glede na slišano, ni garancije, kako bo zdravljenje sploh sprejel, oz. , da bo toliko uspešno, da mu lahko podaljšamo življenje več ko leto ali dve. Hvala in lep pozdrav!

ODGOVOR:

Pozdravljeni!
Odgovor zahteva več informacij. Svetujem, da pokličete našo internistko, dr. Šimundić Metko, direktno na kliniko. Tel.št. je 012005180, naa kliniki bo od srede naprej.
Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

PROGRAM CEPLJENJA

VPRAŠANJE: Čez dva tedna dobimo 10 tednov staro psičko, ki je bila prvič cepljena pri 8. tednih (mati je že cepljena, torej bo potrebovala še cepljenje pri 14. tednu). Živimo…

ŠUM NA SRCU

VPRAŠANJE: imamo macka pasme maine coon star je 10 mesecev ob nameravani kastraciji so v ambulanti ugotovili da ima muc sum na srcu .Prosim,ce mi lahko podrobneje opisete to hibo…