VPRAŠANJE:

Pozdravljeni! Pred dnevi smo prejeli izvid za našega Dobbya- starega 8 let- mešanček. Potrjen je hipofizni cushing. Veterinar nam je predstavil dva načina zdravljenja- operacija in kot drugo, zdravljenje s tabletami. Oboje je seveda zelo drago. Moje vprašanje se bo zdelo morda čudno, saj imamo našega psička neizmerno radi, pa vendar: ali je zdravljenje smiselno, saj glede na slišano, ni garancije, kako bo zdravljenje sploh sprejel, oz. , da bo toliko uspešno, da mu lahko podaljšamo življenje več ko leto ali dve. Hvala in lep pozdrav!

ODGOVOR:

Pozdravljeni!
Odgovor zahteva več informacij. Svetujem, da pokličete našo internistko, dr. Šimundić Metko, direktno na kliniko. Tel.št. je 012005180, naa kliniki bo od srede naprej.
Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

DIHANJE

VPRAŠANJE: Moja 8letna činčila je v zadnjih dneh začela oteženo dihati. Njeni vdihi so kratki in plitki tako da se z vsakim vdihom cela zamaje. Je tudi čisto brez energije…

BULA – TVOR

VPRAŠANJE: Imam psička pasme francoski buldog. Star je 4,5 let. Imel je težave s kožo, vse dokler mu veterinar ni predpisal kreme digoprodenta, psička mazem enkrat na 3 tedene in…