VPRAŠANJE:

Imam aljaškega malamuta , star je 4 leta. Na levem očesu se mu je pojavila bunkica v velikosti borovnice. Nahaja se na spodnjem , desnem delu očesa, tam naj bi bil solzni kanal ?
Bunkica je ves čas iste velikosti.

ODGOVOR:

Pozdravljeni!
Bulica bi lahko bila v bližini solznega kanala, če je to bilo vaše vprašanje. Bulica vsekakor ni nekaj normalnega, zato bi vam svetoval pregled pri veterinarju. Na podlagi pregleda pa je nato mogoče kaj več povedati. Lahko pokličete na tel.št.: 01/2005180. Lp, Tadej Zemljič

BULA NA NOGI PRI PSU

VPRAŠANJE: Psička ima že več let bulo na zadnji desni nogi (zunanja stran). S punkcijo je bilo ugotovljeno, da gre za maščobno tkivo. Nedolgo nazaj si je psička bulo opraskala,…

MAČEK HUJŠA

VPRAŠANJE: Naš muc je star 13 let, od poletja opažamo, da zgublja težo,blato je oranžno in driskasto. Decembra smo bili pri zdravniku, dobil je antibiotično kuro, infuzijo nekajkrat, ultrazvok trebušne…