VPRAŠANJE:

Imam aljaškega malamuta , star je 4 leta. Na levem očesu se mu je pojavila bunkica v velikosti borovnice. Nahaja se na spodnjem , desnem delu očesa, tam naj bi bil solzni kanal ?
Bunkica je ves čas iste velikosti.

ODGOVOR:

Pozdravljeni!
Bulica bi lahko bila v bližini solznega kanala, če je to bilo vaše vprašanje. Bulica vsekakor ni nekaj normalnega, zato bi vam svetoval pregled pri veterinarju. Na podlagi pregleda pa je nato mogoče kaj več povedati. Lahko pokličete na tel.št.: 01/2005180. Lp, Tadej Zemljič

KDAJ STERILIZACIJA PSIČKE?

VPRAŠANJE: Vem, da ste na to vprašanje že odgovarjali, mene pa vseeno zanima, kdaj je najprimernejši čas za opravilo postopka. Namreč, več kot o sterilizaciji berem, več sem našla argumentov,…

HRČEK

VPRAŠANJE: Pozdravljeni! Imam zlatega hrcka in na trebuhu sem opazila da je malo vijolčen in me zanima če je to normalno ali ni? ODGOVOR: Pozdravljeni, vaš hrček ima lahko tak…