VPRAŠANJE:

Imam nemško bokserko staro pol leta.
Danes je cisto brez volje, neješča, hodi čisto narahlo ter sključeno. Ko sem jo pobožala po spodnjem delu vratu je začela cviliti in se me izogibati. Torej zelo jo boli vrat in težko požira slino. Ali jo moram peljati k veterinarju ali počakam da se bo situacija izboljšala? Ali je to lahko zelo nevarno?

ODGOVOR:

Pozdravljeni!
Seveda svetujem pregled pri veterinarju, bolečina v področju vratu je lahko posledica različnih obolenj, tudi resnih.
Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: ,

TRESENJE NOGE

VPRAŠANJE: Imam zlatega prinašalca starega 11 tednov in vsake toliko časa opazim, da se mu trese noga, večinoma medtem ko sedi. Ali je to lahko kaj resnega? ODGOVOR: Če se…

ZADAH PRI MUCKU

VPRAŠANJE: Vprašala bi Vas, kaj mislite, da bi bil vzrok zadaha pri mladem muceku, star je 4 mesece. Ko smo ga dobili ga ni imel, to je 14dni nazaj. Hranimo…