VPRAŠANJE:

Imam nemško bokserko staro pol leta.
Danes je cisto brez volje, neješča, hodi čisto narahlo ter sključeno. Ko sem jo pobožala po spodnjem delu vratu je začela cviliti in se me izogibati. Torej zelo jo boli vrat in težko požira slino. Ali jo moram peljati k veterinarju ali počakam da se bo situacija izboljšala? Ali je to lahko zelo nevarno?

ODGOVOR:

Pozdravljeni!
Seveda svetujem pregled pri veterinarju, bolečina v področju vratu je lahko posledica različnih obolenj, tudi resnih.
Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: ,

VEDENJSKE MOTNJE

VPRAŠANJE: Imam gordonskega setra, starega 8 mesecev. Pes je zelo živahen, igriv in prijazen, nikoli napadalen, hodiva v šolo. Ima velik pesjak, urejeno uto, eno igračo...skratka, ljubeč dom. Problem se…

LOČITVENA TESNOBA

VPRAŠANJE: sem lastnica 9 mesečnejga border colliea. Po daljšem dopustu in prisotnosti ene osebe doma 1 mesec zaradi bolezni smo zašli v zgodbo ločitvene tesnobe. e. Vsako jutro greva na…