VPRAŠANJE:

Lep pozdrav, danes nam je avto zbil psa, poškodovano ima samo eno tačko niti kri mu ne lije. Kaj narediti? Lepo prosim da mi odgovorite na email.

ODGOVOR:

Pozdravljeni! V urgentnih primerih se obrnite na najbližjo veterinarsko ambulanto. Po e- mailu se takih zadev ne rešuje. Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake:

TEŽAVE S KOŽO

VPRAŠANJE: dokler sem živela v Sloveniji je bilo vse preprosto, saj sem zdravstvene težave pri psih uspešno reševala pri vas. Sedaj živim v Sarajevu in je to neprimerno težje, saj…

ZIMSKO SPANJE HRČKA

VPRAŠANJE: Imam dolgodlakega hrčka starega dve leti in dva meseca. Do sedaj sem bila vsak dan v istem prostoru, poslušala glasbo itd., tako je skoraj vedno prišel pogledat v spodnji…