VPRAŠANJE:

Lep pozdrav, danes nam je avto zbil psa, poškodovano ima samo eno tačko niti kri mu ne lije. Kaj narediti? Lepo prosim da mi odgovorite na email.

ODGOVOR:

Pozdravljeni! V urgentnih primerih se obrnite na najbližjo veterinarsko ambulanto. Po e- mailu se takih zadev ne rešuje. Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake:

MOJ PES LULA V HIŠI

VPRAŠANJE: Moja psička miša stara 12 let non stop lula v. Stanovanju .pred dvema tednoma je odtekla z sosedovim psom zelo sem zaskerbljena . Hvala. ODGOVOR: Pozdravljeni! Vzrok uriniranja pri…