VPRAŠANJE:

sem lastnica 5letne psičke pasme beagle. Je rodovniška in nikoli ni imela zdravstvenih težav, sedaj pa ima vneto oko. Notranji kotiček očesa (veka), ki je običajno črne barve, je sedaj bel. Kljub številnim obiskom pri veterinarju in predpisanim kapljicam, mazilu, tabletam in umetnim solzicam, se stanje še vedno ni izboljšalo. Ker sem dobila občutek, da jim gre samo še za denar, se obračam na vas za pošten nasvet.

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Moj najboljši nasvet je, da se oglasite na pregledu, da sploh vidimo kaj se dogaja. Brez pregleda ali vsaj slike, je nemogoče kaj reči. Lp, Tadej Zemljič

Oznake: ,

STRAH

VPRAŠANJE: Lepo pozdravljeni!Lepo bi prosila za kaksen nasvet za mojega kuzka.Pisem vam iz Maribora in ,ker nimam prevoznega sredstva bi prosila za nasvet preko emaila.Imam psicka mesancka,ki ima sedaj 11…

morski prašiček ne pije

VPRAŠANJE: lep pozdrav! včeraj smo kupili mladega morskega prašička, starega 10 tednov. odkar smo ga prinesli domov še ni nič pil iz svojega napajalnika. poskusila sem ga usmeriti do napajalnika,…