VPRAŠANJE:

pri mojemu psu ( čivava ) sem na zgornji strani približno nekje nad tačko opazila kot nekakšen gnojni mozolj, podobno je tudi bradavici. Kaj bi to lahko bilo? Hvala za odgovor!

ODGOVOR:

Žal vam ne morem podrobno povedati za kaj gre, brez pregleda. Lahko je bradavica, zamašena lojnica ali kaj resnejšega. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

SRBENJE

VPRAŠANJE: Moj pes se zadnji teden neprestano praska po koži in sicer je vsak dan huje. Klopov in bolh nima, nima tudi nobene rdečice ali kaj podobnega. Posebej pa ga…