VPRAŠANJE:

Imam vprašanje. Moj maček je leto dni star in sem pred parimi dnemi zaznala majhno bulico pri levem stegnu. Je majhna, trdna in jo lahko premaknem. Ko se je dotaknem, muceka nič ne moti, se niti ne ozre. Je pa zelo suh, poje zelo malo, čeprav mu dajemo redno za jest. Veliko časa prespi doma in ni kastriran.
Hvala za Vaš odgovor.

ODGOVOR:

Spoštovana, bulica je lahko reakcija od cepljenja . Lahko je tudi tumor. Svetujem punkcijo bulice. Lp, Emir Mujagić dr.vet.med.

Oznake: , ,

STARA MUCA

VPRAŠANJE: Imamo 15 let staro muco (ni pasemska, temveč navadna domača mešanka). Muca nikoli ni imela kakšnih posebnih zdravstvenih težav, je hišna muca, že mlada je bila sterilizirana (nikoli ni…