VPRAŠANJE:

Imam vprašanje. Moj maček je leto dni star in sem pred parimi dnemi zaznala majhno bulico pri levem stegnu. Je majhna, trdna in jo lahko premaknem. Ko se je dotaknem, muceka nič ne moti, se niti ne ozre. Je pa zelo suh, poje zelo malo, čeprav mu dajemo redno za jest. Veliko časa prespi doma in ni kastriran.
Hvala za Vaš odgovor.

ODGOVOR:

Spoštovana, bulica je lahko reakcija od cepljenja . Lahko je tudi tumor. Svetujem punkcijo bulice. Lp, Emir Mujagić dr.vet.med.

Oznake: , ,

KUNEC

VPRAŠANJE: Imamo pritlikavega kunca, starega leto in pol. Je malce bolj boječkaste narave, že od malega, saj smo ga dobili pri starosti pol leta, in je bil tak že pri…

DEBELOST

VPRAŠANJE: Imamo 6 let starega labradorca. Začel se je zelo rediti. Zanima me, kako zmanjšati njegovo težo. Ima pa tudi problem s tačkami, veterinar nam je svetoval, naj ga pazimo…