VPRAŠANJE:

Imam vprašanje. Moj maček je leto dni star in sem pred parimi dnemi zaznala majhno bulico pri levem stegnu. Je majhna, trdna in jo lahko premaknem. Ko se je dotaknem, muceka nič ne moti, se niti ne ozre. Je pa zelo suh, poje zelo malo, čeprav mu dajemo redno za jest. Veliko časa prespi doma in ni kastriran.
Hvala za Vaš odgovor.

ODGOVOR:

Spoštovana, bulica je lahko reakcija od cepljenja . Lahko je tudi tumor. Svetujem punkcijo bulice. Lp, Emir Mujagić dr.vet.med.

Oznake: , ,

BOLAN ZLATI HRČEK

VPRAŠANJE: Imamo 2 leti in pol starega zlatega hrcka in opazili smo da je zelo shujsal, slabo se premika, noce jesti in ima otecene oci. Smo ze odsli k veterinarju…

GRBA NA HRBTU

VPRAŠANJE: Imam pritlikavega šnavcerja, kateremu (star je 13 let) raste grbe na hrbtu. Ni bula ali bulica, temveč je videti kot prava grba. Zdi se mi, da ga malo boli,…