VPRAŠANJE:

Imam Yorshirskega terierja,star je 13 let.Na enem delu trebuščka in noge ima temno in močno nagubano kožo brez dlake.Ga močno srbi,ali boli.Ta del si namreč stalno grize in drgne z zdravo tačko.Bili smo pri veterinarju,ki mu je dal injekcijo,ta pa nič ne pomaga,tudi diagnoze ni mogel postaviti.Če mi lahko pomagate,bi prosil za odgovor.LP

ODGOVOR:

Svetujem vam lahko le, da psička čim prej pripeljete na dermatološki pregled. Pred tem ga nekaj dni ne kopajte. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

Oznake:

MRTVI MLADIČKI

VPRAŠANJE: Ped enim dnevom je imela naša muca tri mladiče, vendar smo jih danes našli vse tri mrtve. Znakov na njih pa ni nobenih. Zanima me,če jih je morda udušil…