VPRAŠANJE:

Imam Yorshirskega terierja,star je 13 let.Na enem delu trebuščka in noge ima temno in močno nagubano kožo brez dlake.Ga močno srbi,ali boli.Ta del si namreč stalno grize in drgne z zdravo tačko.Bili smo pri veterinarju,ki mu je dal injekcijo,ta pa nič ne pomaga,tudi diagnoze ni mogel postaviti.Če mi lahko pomagate,bi prosil za odgovor.LP

ODGOVOR:

Svetujem vam lahko le, da psička čim prej pripeljete na dermatološki pregled. Pred tem ga nekaj dni ne kopajte. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

Oznake:

BEL IZCEDEK

VPRAŠANJE: Imam samojeda(žensko)in se danes opazila ko sem ji odnesla hrano na tleh 2 bela izcedka in zelo neprijeten vonj. Zelo me skrbi,ker nevem kaj to pomeni. Opazila pa sem…

OSIROTELI ZAJČKI

VPRAŠANJE: Doma imamo mlade zajčke, ki jim je pogonila mama. Stari so skoraj malo več kot dva tedna. Zanima me, s katerim mlekom (lahko s kravjim?), koliko in kako pogosto…