VPRAŠANJE:

doma imam mačko, ki je čipirana. Ker se selim jo bom odnesla k staršem. Zanima me, ali v primeru, da mačka uide ali zbeži od tam in jo potem najdejo, ne plačam nobene kazni, ker naj bi jo “zavrgla”?

ODGOVOR:

Če bi se to slučajno zgodilo, boste pač povedali, da tega niste storili. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

Oznake:

AGRESIJA

VPRAŠANJE: Moj pes je star 5 mesec in je malo agresiven. Je tudi malo dominanten. Kaj naredim da nebo agresiven oziroma dominanten? Hvala za odgovor. ODGOVOR: Na vaše vprašanje je…

RANE

VPRAŠANJE: Imamo muca starega 3 leta. Veliko se je tepel zato smo ga dali kastrirati 2 meseca nazaj. Od takrat naprej je bil mir. Sedaj pa kar na enkrat ponovno…