VPRAŠANJE:

doma imam mačko, ki je čipirana. Ker se selim jo bom odnesla k staršem. Zanima me, ali v primeru, da mačka uide ali zbeži od tam in jo potem najdejo, ne plačam nobene kazni, ker naj bi jo “zavrgla”?

ODGOVOR:

Če bi se to slučajno zgodilo, boste pač povedali, da tega niste storili. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

Oznake:

GNOJ NA OBRAZU MAČKA

VPRAŠANJE: Danes zvečer okoli pol 11 ure sem videl na glavi oz. na obrazu svojega mačka zraven levega ušesa nekakšno napihnjeno bulo v kateri je gnoj(ki je velika večina iztekla…