VPRAŠANJE:

Imam stiri leta starega pitbula,ki ima dva zelo sumljiva rdeca “fleka”;brez dlake,hrapave strukture.Zdravila sem ga z mazilom diprogenta in garamicyn.Po vzetem vzorcu so izkljucili demodex in mikrosporijo.Zanima me,kaj bi po vasem mnenju lahko bilo?
Hvala za odgovor in lep pozdrav!

ODGOVOR:

Žal imam premalo podatkov, da bi vam lahko pomagala po spletu. Lahko me pokličete na kliniko, tel. 01 200 51 80, pa se bova pogovorili. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

MOČERADI

VPRAŠANJE: Živimo ob robu gozda, in imamo mlado psičko lovske pasme. V teh deževnih dneh pa so se pojavili tudi močeradi, ki vemo da so lahko usodni za naše pse.…

MAČKA TEŽKO DIHA

VPRAŠANJE: Že pred nekaj dnevi sem opazila, da moj maček čudno, glasno diha. Oči se mu solzijo, tretja veka je vidna. Maček je tudi malo bolj miren kot ponavadi. Je…