VPRAŠANJE:

Imam stiri leta starega pitbula,ki ima dva zelo sumljiva rdeca “fleka”;brez dlake,hrapave strukture.Zdravila sem ga z mazilom diprogenta in garamicyn.Po vzetem vzorcu so izkljucili demodex in mikrosporijo.Zanima me,kaj bi po vasem mnenju lahko bilo?
Hvala za odgovor in lep pozdrav!

ODGOVOR:

Žal imam premalo podatkov, da bi vam lahko pomagala po spletu. Lahko me pokličete na kliniko, tel. 01 200 51 80, pa se bova pogovorili. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

NEGA PASJIH ZOB

VPRAŠANJE: Moja psička pasme pudelj ima skoraj 7 let. Prva leta ji zob nisem čistila redno , zadnja leta pa vsak dan s ščetko in zobno pasto, uporabljala sem tudi…