VPRAŠANJE:

Danes sem opazila, da moj pes (labradorec, star je 2 leti in pol) ima pri zadnjici rep privzdignjen, pije več vode in je tudi sneg. Pojedel je manj hrane kot ponavadi. Kaj bi ga lahko mučilo in s čim mu lahko pomagam? Hvala in lp

ODGOVOR:

Pozdravljeni!Na podlagi opisanih znakov ni mogoče postaviti diagnoze. Če se težave nadaljujejo, svetujem opraviti pregled pri veterinarju. LP, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: ,

ZAŠČITA PRED FILARIJO

VPRAŠANJE: v poletnih mesecih se nameravamo več krat sprostiti na Obali. Imamo 4,5 mesece staro kavalirko, ki bo seveda počitnikovala z nami. Kako jo naj zaščitimo proti srčni glisti? Hvala…

MAČKA IN MLADIČI

VPRAŠANJE: zdravo, dva dni nazaj je naša mačka skotila 3 mladičke (Prva kotitev). Sama kotitev je bila grozna, saj ni vedela kaj se z njo dogaja. Prvega ko je skotila…