VPRAŠANJE:

Danes sem opazila, da moj pes (labradorec, star je 2 leti in pol) ima pri zadnjici rep privzdignjen, pije več vode in je tudi sneg. Pojedel je manj hrane kot ponavadi. Kaj bi ga lahko mučilo in s čim mu lahko pomagam? Hvala in lp

ODGOVOR:

Pozdravljeni!Na podlagi opisanih znakov ni mogoče postaviti diagnoze. Če se težave nadaljujejo, svetujem opraviti pregled pri veterinarju. LP, Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake: ,

SHIHTZU HRBTENICA

VPRAŠANJE: Pozdravljeni. Imam 2 leti starega shi tzuja. Pred dobrim mesecem zjutraj ni mogel normalno premikati zadnjega konca telesa. Takoj sem ga peljala kveterinarju. Po zunanjem pregledu je ugotovil da…