VPRAŠANJE:

Pozdravljeni. Pišem vam v zvezi s mojim psom Maksom.Star je malo manj kot 3 leta. Pes je bil 17.6. cepljen proti steklini. Po prihodu domov je pes omotičen, nezainteresiran za sprehode,ne paše mu jesti,probleme imamo tudi z vodo,ki jo ne želi piti. Na mestu kjer so ga cepili se liže, je pa če ga na mestu cepljenja želimo pobožati zelo napadalen.
Kaj je temu vzrok in kaj lahko storimo. Vnaprej hvala za odgovor

ODGOVOR:

Najbolje, da se oglasite pri veterinarju, ki ga je cepil. Ta ga bo pregledal in poskušal ugotoviti vzrok za njegove težave. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha PIpan, dr. vet. med.

Oznake:

ZANTEL

VPRAŠANJE: zanima me, ali so Zentel tablete primerne tudi za humano uporabo? ODGOVOR: O uporabi kakršnegakoli zdravila pri ljudeh se raje posvetujte z vašim zdravnikom. Lep pozdrav.

BULICA TIK POD KOŽO

VPRAŠANJE: zadnje čase opažam, da ima kuža (11 mesecev star Whippet)tik pod kožo, na zunanji strani prsnega koša, majhno bulico, ki izgleda nekako tako, kot zamašena lojnica in se pri…