VPRAŠANJE:

Pozdravljeni. Pišem vam v zvezi s mojim psom Maksom.Star je malo manj kot 3 leta. Pes je bil 17.6. cepljen proti steklini. Po prihodu domov je pes omotičen, nezainteresiran za sprehode,ne paše mu jesti,probleme imamo tudi z vodo,ki jo ne želi piti. Na mestu kjer so ga cepili se liže, je pa če ga na mestu cepljenja želimo pobožati zelo napadalen.
Kaj je temu vzrok in kaj lahko storimo. Vnaprej hvala za odgovor

ODGOVOR:

Najbolje, da se oglasite pri veterinarju, ki ga je cepil. Ta ga bo pregledal in poskušal ugotoviti vzrok za njegove težave. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha PIpan, dr. vet. med.

Oznake:

PES PREMALO PIJE

VPRAŠANJE: Zanima me, koliko vode naj bi pes dnevno spil? Doma imamo francosko bulldoginjo, staro leto in pol, težka je 10 kg. Postali smo pozorni koliko spije in se nam…