VPRAŠANJE:

Doma imamo psičko Jumo, pasme hovavart, ki je zelo sladkosneda. Najraje ima med, vendar moja sestra pravi da je škodljiv za pse. Ali je med res škodljiv za pse?

ODGOVOR:

Podatka, da bi bil med škodljiv za pse, še nisem nikoli nikjer zasledila. Zagotovo pa ni dobro pretiravati z njim. Če ji daste občasno malo za polizat, bo verjetno čisto dovolj. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

Oznake: ,

STERILIZACIJA

VPRAŠANJE: Konec meseca dobimo mladičko psičko pasme Shitzu. Želimo jo sterilizirati, saj ne nameravamo imeti mladičkov. Prosila bi vas, če mi lahko poveste kdaj naj jo steriliziramo in ali laporskopsko…

OTEKLINA NA NOGI

VPRAŠANJE: Muc je dober teden nazaj prišepal domov po burni noči. 2 dni počitka in čohanja sta mu dobro dela in bolečina je izginila, vendar pa se je pojavila velika…