VPRAŠANJE:

Doma imamo 8 mesecev starega Kavalier King Charles Spaniela.
Kupili smo že dve krtači pa nobena ne pobira nič dlake. Zato nas zanima kašno krtačo predlagate za to pasmo.

ODGOVOR:

Pozdravljeni, svetujem vam gumjasto krtačo pri kateri se zaradi statičnega naboja dlake, le ta prilepi nanjo. Druga možnost pa so krtače, ki delujejo kot Furminator. Na dlako ter poddlako nekako gabijo ven iz kožuščka. Dlak po stanovanju se najverjetneje ne boste mogli popolnoma izogniti, je pa očitna razlika, če se psa redno krtači. Lep pozdrav,
Sara Zaninović 

Oznake: ,

OBNAŠANJE PSA

VPRAŠANJE: imam 13 let starega mešanca(mati labradorka,oče-?,ki je v zadnjem času začel menjavati dan za noč! Podnevi spi,ponoči postane nemiren,se sprehaja po stanovanju,hodi k postelji in s tačkami grebe po…

IZPAD TRETJE VEKE

VPRAŠANJE: Posvojila sem mlado mucko staro 3 mesece. Sprva sem mislila, da ima prehlajene učke, saj je imela tretjo veko malce čez učke, da je zgledalo kot bi škilila. Imam…