VPRAŠANJE:

Zanima me, zakaj psu izpadajo dlake na koncu hrbta(pri začetku repa).Na območju,kjer so izpadle dlake,se je tudi koža spremenila(polna je hrast in zgleda kot da bi se grizel).Na začetku smo mislili da bo sprotoma izginilo,ampak se je začelo širiti še naprej po hrbtu. ..Zanima me,kako mu lahko pomagamo,ter kaj je vzrok.  Hvala,Lep pozdrav!

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Vzrokov je lahko več , najpogosteje gre za alergije. Svetujem opraviti dermatološki pregled , pri nas se lahko obrnete na dr. Stariha Pipan Sabino, tel. 012005180. Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

KRVAVITEV IZ SMRČKA

VPRAŠANJE: 2 leti stari psicki tece kri iz smrcka,ze 2 tedna,zanima me kaj bi lahko bil vzrok in kaj narediti,prosim za cimprejsnji odgovor. ODGOVOR: Psičko je potrebno pregledati - svetujem…