VPRAŠANJE:

Doma imam psa mešančka srednje rasti. Star je pol leta. Predvčerajšnjim je enkrat bruhal, včeraj je le poskušal bruhati. Obnaša se normalno. Včeraj sem mu pod rebri (proti trebuhu) zatipala nekakšno bulo- trdo. Kaj naj naredim? Je to normalno?

ODGOVOR:

Spoštovana. Svetujem, da ga pripeljete na pregled. Mogoče je kaj resnega in! Lp, Emir Mujagić dr.vet.med.

Oznake: ,

TEŽAVE PRI IZLOČANJU BLATA

VPRAŠANJE: Imamo 18 mesece starega bernardinca, tehta okrog 72 kilogramov. Do nedavnega ni kazal nobenih težav pri izločanju blata, od aprila pa je začel med izločanjem skrčen hoditi naokoli, včasih…

SMRKANJE

VPRAŠANJE: Obračam se na vas, ker me zelo skrbi za mojo psičko! Je mešanka z APBT stara 9 mesecev! Danes zvečer je spala pri meni in ob 02:00 so me…