VPRAŠANJE:

Imam psičko staro 1 leto pa pol pasme Shih-tzu
zanima me kai lahko naj naredim in zakaj se ji je pojavil na trebuhu kot majhen mehurcek ki pa se mi zdi da je vsak dan vecji,ce je to morda od hrane ? prosim za odg.

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Najverjetneje gre za popkovno kilo, seveda pa bi za natančen odgovor svetoval pregled. Če se bulica veča, vam pregled vsekakor svetujem.
Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

SLAB ZADAH

VPRAŠANJE: Imam mucka, ki je star 3,5 let in zanima me, zakaj mu tako smrdi iz iz ust? Ali je to za njih normalno.  Ima zelo močan vonj, sicer pa…