VPRAŠANJE:

Pozdravljeni, zivimo ob Izanski cesti, blizu koncne postaje mestnega avtobusa st.19. Ta teden smo zlasti ob vecernih urah opazili, da hodi na dvorisce, jesti macjo hrano, lisica. Psa imamo cepljenega proti steklini. Ker smo v skrbeh, da je ta lisica stekla vas prosim za nasvet, na koga bi se lahko obrnila, da bi to preveril. Lovcev namenoma nisem klicala, saj predvidevam, da bi lisico po liniji najmanjsega odpora ustrelili.

ODGOVOR:

Žal Vam glede takega problema ne znamo svetovati. Mogoče bi bilo najbolje, da povprašate na veterinarski inšpekciji Veterinarske uprave RS ali policiji.
Lep pozdrav,
Vice Zaninović, dr. vet. med.

Oznake:

TEŽAVE PO KASTRACIJI

VPRAŠANJE: Pozdravljeni, doma imamo psa, ki je ravno danes dopolnil 8 mesecev in je mešanček z nemškim ovčarjem. V petek (3 dni nazaj), smo ga pa kastrirali. Še isti dan…

ZOBKI

VPRAŠANJE: Naša 5 let stara maltežanka ima težave z alergijo. Srbijo jo tačke in večkrat se ji pojavlja vnetje ušes. Posvetovala sem se tudi z vašo dermatologinjo, ki mi je…