VPRAŠANJE:

Zanima me kaj bi lahko bilo narobe z mojo 6 mesečno muco. Namreč pred 4dnevi sem jo peljala na sterilizacijo, na dan sterilizacije je bila čisto uboga, drug dan pa že vitalna in igriva. Zadnje dni je jedla tako kot ponavadi. Danes zjutraj je normalno jedla, popoldan ko sem prišla iz službe sem ji ponudila košček salame za katero bi use naredila a jo je le pogledala in se pričela oblizovat. Niti poizkusila je ni. In ker ji ni niti do igranja me zanima ali je z njo kej narobe. Namreč skozi samo spi, vso hrano zavrača, ne želi niti priboljškov, piti noče, ne želi se igrati. Poznam jo po obnašanju in vidim da nekaj ne štima. Izredno me skrbi. Že vnaprej se Vam iskreno zahvaljujem za odgovor.

ODGOVOR:

Spoštovana, svetujem, da se obrnete, na kolega, ki je opravil poseg. Lp, Emir Mujagić dr.vet.med.

IGRANJE Z REPOM

VPRAŠANJE: Živjo. Naš maček se igra z svojim repo. Stalno ima krvavega. Kaj naj naredimo da bo odnehal s tem? ODGOVOR: Pozdravljeni! Razlogov za opisano vedenje je več (dermatološki, nevrološki, vedenjski...),…

TRESAVICA PSA

VPRAŠANJE: imam psa, starega že 14 let.Je mešanček med terierjem in pudlom.Že od malega je zelo živahen,poln energije, tudi, ko je bolan, se nikoli ni prepustil mirovanju in če ga…