VPRAŠANJE:

imam višavko,staro 1 leto…in je začela včeraj(10.00.) kakati zelo mehko in je to bilo kar na 4 ure,še ponoči sem jo peljala ob 2.00 zjutraj in ob 5.00 me je zbudila,zdaj ko sma šle pa ob 9.00 pa ni imela,več kaj, samo vodo. me je pa tudi zbudila dans z bruhanje,to pa večkrat,rumeno peno z košči hrane,kaj naj nardim…a je treba k veterinarju…prosim za nasvet.

ODGOVOR:

Pozdravljeni!
Če se driska do danes ni umirila ali pa so se pojavili še drugi klinični znaki (bruhanje, neješčnost…), svetujem pregled pri veterinarju.
Lep pozdrav, Vice Zaninović, dr. vet. med.

PRUH PRI PSU

VPRAŠANJE: Imam mladicka pekinezerja starega 2 meseca opazila sem malo bulico na trebuscku zraven moskega spolnega organa malo nizje. Ko pritisnem sicer psicek ne reagiri je kot en mehurcek vendar…

KAJ JE MUCKU?

VPRAŠANJE: včeraj sem potipala našega mucka in opazila da ima v predelu trebuha na desni in levi strani bulo, vendar to ni gnojna bula. Na levi strani ima pa točno…