VPRAŠANJE:

Včeraj na sprehodu je naš 4 mesece star mladiček dobil klopa na čelu, ki smo ga s pinceto odstranili in razkužili rano, sedaj pa ima tam veliko bulico. Je lepe roz barve in ni vidno, da bi še kaj ostalo od klopa. Je to normalno ali je bolje, da se obrnem na veterinarja.
Hvala za vaš odgovor.

ODGOVOR:

Bulica bi lahko bila začasen odziv na tujek – klopa. Če bo v nekaj dneh izginila, v redu. Drugače bi bilo potrebno psička pregledati. Lep pozdrav, mag. Sabina Stariha Pipan, dr. vet. med.

Oznake: ,

SLINJENJE V AVTU

VPRAŠANJE: zdravo mam prasanje mene zanima zakaj moja 5mesecov stara pitbulka k gre v avto in je not se ji sline cedijo je kaj narobe? ODGOVOR: Pozdravljeni! Mnogi psi se…