VPRAŠANJE:

Doma imam belo laboratorijsko podgano. Pred nekaj dnevi so se ji na ušesih začele delati čudne trde bele hrastice. Najprej na enem ušesu sedaj pa še na drugem. Izgledajo kot kakšni izpuščaji, so okrogli, beli in trdi. Ali je kaj narobe, če podgana hodi postrani? Obrnjena je na levo stran.

ODGOVOR:

Na žalost pri nas zdravimo le pse in mačke. Odgovori na podobna vprašanja (npr o kuncih in plazilcih) so že objavljeni na internetni strani. Priporočamo vam, da vašo podgano čimprej peljete k veterinarju ali pojdite na povezavo: http://www.prva-klinika.si/veterinarski-nasvet/?p=105

Oznake:

EPILEPSIJA

VPRAŠANJE: Pozdravljen!Po smrti prijateljice sem k sebi vzela njeno psičko,mislim da je nekje stara cc stiri leta.Že parkrat je dozivela napad,ki se začne tako,da psičko sili na bruhanje,ko zbruha neko…