VPRAŠANJE:

Prosim,če mi svetujete..Billy je star 3 leta,mešanček med labradorcem in bernskim psom.Kar na lepem se mu je zgodilo,da nemore popolnoma zapreti ust,s tem je povezano,da ne more jesti,gristi hrane,težko tudi pije,pregledali smo ustno votlino,pa ni videti nič posebnega,nič zagozdenega..Zdaj je samo kašasto hrano…večjih kosov nemore,zdi se mi da je tudi jezik delno paraliziran..drugače pa je kljub vsemu živahen.kaj naj storim?Kaj mislite vi?

ODGOVOR:

Spoštovani! Iz opisanega sumim, da gre za nevrološki deficit in svetujem, da nujno pridete na pregled! Dr. Vice Zaninović je  nevrolog na naši kliniki! Lep pozdrav,
Emir Mujagić dr.vet.med.

Oznake:

MUC NE PIJE IN NE JE

VPRAŠANJE: Imam 11 let starega mucka, ki je samo v stanovanju, sedaj je nehal jesti in piti, veterinar je dal pregledat kri in rekel da je vnetje trebušne slinavke.Ima tablete…

STRAH

VPRAŠANJE: Lepo pozdravljeni!Lepo bi prosila za kaksen nasvet za mojega kuzka.Pisem vam iz Maribora in ,ker nimam prevoznega sredstva bi prosila za nasvet preko emaila.Imam psicka mesancka,ki ima sedaj 11…