VPRAŠANJE:

imam 4 leta starega nemškega ovčarja. Hranimo ga s kvalitetnimi briketi (po nasvetu rejca legla iz katerega smo dobili psa). Obroki so dovolj veliki in vedno ima na razpolago dovolj sveže vode. Pred slabim mesecem pa je pes začel jesti zrahljano zemljo na vrtu. Po takih "obrokih" ne bruha in tudi blato je normalno. Ali mu kljub kvalitetnim briketom primanjkujejo določene snovi?

ODGOVOR:

Če je blato normalno in nima nobenih težav s prebavo, mu verjetno ne primanjkuje hranilnih snovi. A  zagotovo to lahko izključimo le s pregledom.
Mag. Sabina Stariha Pipan, dr.vet.med.

MOJ PES LULA V HIŠI

VPRAŠANJE: Moja psička miša stara 12 let non stop lula v. Stanovanju .pred dvema tednoma je odtekla z sosedovim psom zelo sem zaskerbljena . Hvala naja ODGOVOR: Spoštovana, Vaša psica…