VPRAŠANJE:

Moj muc ima že en teden vidno tretjo veko in drisko. Drugače pa je normalno razigran. Kaj narediti?

ODGOVOR:

Pozdravljeni! Posvetujte se s svojim veterinarjem glede driske. Kar se tiče tretje veke, je zelo verjetno da se bo to popravilo, ko bo prebava urejena. V kolikor se to ne bi zgodilo, vam svetujem da pripeljete muca na pregled oči. Lep pozdrav, Tadej Zemljič, dr.vet.med. Dipl ECVO

OPERACIJA PSA

VPRAŠANJE: Našemu 9 let staremu labradorcu je veterinar rentgensko diagnosticiral izrastek na enem od zadnjih vretenc, zaradi česar skoraj ne more več uporabljati zadnjih nog. Nima nobenega občutka, noge mu…

BREJOST IN IZCEDEK

VPRAŠANJE: moja psička je danes breja cca. 49 dni. Ko sem jo peljala zjutraj na sprehod sem opazila iz nožnice prozoren izcedek (priblizno viskoze jajčnega beljaka). Je to normalno ali…