VPRAŠANJE:

imam hrcka starega 2 leti in se sprasujem ce ima kaksen tumor…operacija bi bila brezveze ker potem bi kmalu umru ker majo zelo kratko ziuljensko dobo.zdej nevem kajeta bula…je zelo velika na trebusckom ince malo na njej pramaknes dlakice je taka vijolicna mi veste razlozit kaje to?hvala

ODGOVOR:

Pozdravljeni,
pri nas za eksote skrbi Petra Šinkovec, ki pa je do nadaljnega  žal odsotna zaradi študija v tujini, tako da se najbolje obrnite na ambulanto veterinarske fakultete.
Lp, Sara Zaninović

Oznake: ,

DLESEN IN ZOBKI

VPRAŠANJE: Pozdravljeni! Doma imam 6 let starega shih tzuja kateri je obseden z plisastim igracam! Ne dolgo nazaj sem mu po naklucju dvignila zgornjo ustnico in sedaj se obracam k…

PROZORNA SLUZ

VPRAŠANJE: Pozdravljeni, imam 2,5 leti starega šarplaninca. Kot mladič je imel pogoste (večkrat krvave) driske. Prav zaradi tega je dobival različne tablete in paste proti notranjim zajedavcem (ampak v iztrebkih…